Xhaka harron kartonin e kuq, në darkë me dy persona të veçantë (Foto)

Granit Xhaka shihet shumë i lumtur në darkë me të fejuarën Leonitën dhe vëllain e saj

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen e fundit ndaj Burnleyt, por duket se tashmë e ka harruar atë pjesë.

Ai ka postuar një foto në Facebook, ku shihet me të fejuarën e tij Leonitën dhe vëllain e saj, pa dhënë ndonjë shpjegim. /Express/