Yjet e Realit harrojnë Juventusit, shikoni çfarë bëjnë në Ibiza (Foto)

Yjet e Real Madridit nuk janë duke u brengosur shumë për finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Juventusit
Vetëm dy ditë para finales së Ligës së Kampionëve, yjet e Real Madridit kanë kaluar ditë të jashtëzakonshme në Ibiza.

Ata kanë pasur ditë të lirë nga Zidane, e disa prej futbollistëve janë mbledhur dhe kanë pushuar në bregdet.

Nuk dihet nëse kjo do të ndikojë për mirë apo keq ndaj Juventusit, por e sigurt është se Ramos, Modric, Vazquez e Navas e kanë shijuar ditën me të dashurat e tyre.

vaz

quezz

ramos