Ylli i “Despacito-s”, i bukur?! Por a e keni parë gruan e tij? (FOTO)

Përveç këngës Fonsi, bëri për vete shumë femra me dukjen e tij. Por “fatkeqësisht” bukuroshi nga Puerto Ricko është i martuar.Gruaja e tij quhet Agueda Lopez dhe është nga Spanja. Çifti janë martuar në vitin 2014 kur vajza e tyre Mikaela ishte 5 vjeçare ndërsa në dhjetor të vitit të kaluar u bënë prindër edhe të një dali Rocko-s.Ashtu si Fonsi edhe gruaja e tij është shumë tërheqëse gjë që e dëshmojnë edhe fotografitë e saj./21Media