Zaiminës i mjafton vetëm b…a për t’ja dalë me policinë!…(FOTO)

Këto kohë këngëtarja Zaimina Vasjari ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale me postimet e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet së bashku me një miken e saj, e cila është duke i dhënë makinës. Në video Zaimina ka ekspozuar të pasmet dhe shkruan: “Shih rrugën se me policët merrem unë”,-përfundon postimi i saj. Mesa duket ajo ka vendosur të përdori “armët e saj seksi” për të hequr vëmendjen e policisë.