Zbulohet formacioni i Kroacisë kundër Kosovës (Foto)

Kroacia dhe Kosova do të përballen sonte nga ora 20:45, në Zagreb, në kuadër të eliminatoreve për ‘Botërorin Rusia 2018’

Portali i njohur sportiv, Goal.com në versionin kroatisht, ka publikuar formacionin e mundshëm të Kroacisë ndaj Kosovës.

Ante Čačić, selektori i Kroacisë, në këtë takim do të luajë me formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.org/sport/zbulohet-formacioni-i-kroacise-kunder-kosoves-foto-428258/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright