Zbulohet sozia e Era Istrefit: E pabesueshme ngjashmëria mes tyre (FOTO)

Është e vërtetë se për çdo njërin prej nesh ekziston një sozi identik në pamje dhe sozia e Era Istrefit duket së është gjetur.

Ka qenë moderatorja Fatma që në emisionin e saj ka zbuluar sozinë e Erës duke e krahasuar këngëtaren shqiptare me aktoren me famë botërore, Bella Thorne.Dhe ngjashmëria është vërtet e madhe, jo vetëm në pamje, por edhe në stil.