Zbutet Talati, sot ka takuar ambasadorët të SHBA-së ku mungonte flamuri Kuq e Zi

Kryeparlamentari Talat Xhaferi, sot ka takuar ambasadorët të SHBA-së dhe Francës, Xhes Bejli dhe Kristijan Timonie, njofton agjencia e lajmeve INA.

Gjatë takimeve me ambasadorët, në tavolinë ishin vendosur flamuri i Maqedonisë si dhe flamujt amerikan dhe françez. Për cudi kësaj rradhe mungonte flamuri Kuq e Zi.