Zonja e Parë nga fotot nudo te Shtëpia e Bardhë. Ja fotot erotike (+18)

Melanie Trump është bashkëshortja e Donald Trump dhe automatikisht Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara.

Ajo do të hyjë në histori si e para zonjë e cila ka pozuar nudo për kopertinat e shumë revistave.

Slloveno-amerikania Melanie e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës si modele.