Zvicra me pesë shqiptarë kundër Letonisë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Letoni – Zvicër.
Letonia dhe Zvicra kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për kualifikimet për Kupën e Botës.
Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.