ZYRTARE: Caktohet gjyqtari i finales Barcelona – Alaves (FOTO)

Carlos Clos Gomez është caktuar gjyqtar i ndeshjes finale në Copa del Rey mes Barcelonës dhe Deportivo Alaves. Ballafaqimi do të zhvillohet më 27 maj në Estadio Vicente Calderon.